Regały sklepowe

PRZEGLĄD REGAŁÓW SKLEPOWYCH

Regały sklepowe występują jako przyścienne oraz dwustronne gondole. Regały przystosowane są do ustawiania w punktach handlowych bezpośrednio pod ścianami lub na sali sprzedaży, samodzielne regały w środkowych częściach ekspozycji umożliwiające dostęp do towarów z każdej strony, a przy zastosowaniu czoła również z jej boków. Przeznaczone są w szczególności dla sklepów ogólnospożywczych, przemysłowych oraz supermarketów. Charakteryzują się funkcjonalnością i łatwym montażem. mogą być wykorzystane w placówkach oferujących towary w opakowaniach zbiorczych, oraz w dużych opakowaniach. Dzięki możliwości dowolnej konfiguracji modułów istnieje możliwość dopasowania do każdego wnętrza.
W wielu placówkach handlowych istnieje konieczność doświetlenia ekspozycji, efekt ten osiągniemy przez zastosowanie modułów z oświetleniem górnym a przy zastosowaniu luster uzyskamy optyczne zwiększenie powierzchni wystawienniczej oraz złudzenie mnogości towarów. Regały alkoholowe, piekarnicze i warzywnicze z reguły zamawiane są z lustrami i oświetleniem co znacznie podnosi walory eksponowanego towaru.
Natomiast zawsze gdy oczekuje tego klient istnieje możliwość wykończenia jak również wykonania dodatków z płyt meblowych do zamówionych towarów.
Spotykamy również systemy regałów sklepowo – magazynowych tzw. DIY, oraz CASH & CARRY
System tworzy rodzina regałów stałych ramowych, półkowych, z półkami stałymi, przeznaczonych do wysokiego składowania towarów w opakowaniach zbiorczych na paletach, oraz do składowania towarów w opakowaniach detalicznych dostępnych dla Klientów sklepów (w dolnej części).
Regały sklepowe powinny posiadać:
- Atesty wytrzymałościowe
- Atesty bezpieczeństwa użytkowania
- Atesty higieniczne na używane farby